Jakiego typu warto polecić gry na nudę? Jakiego rodzaju będą najbardziej odpowiednie? Dlaczego gry tradycyjne są w tej sytuacji lepsze?

Ciężko sobie wyobrazić nasze życie bez rozrywki. Objawia się ona różnie, ale z pewnością każdy z nas preferuje gry. Jak pomyślimy o grach, szybko przychodzą na myśl gry na komputer, ale w niniejszym artykule będziemy skupiać się na tradycyjnych rozgrywkach. Bo przecież gry komputerowe są bardzo ciekawe i miło w nie grać, lecz jak długo można?

selfie - sklep

Autor: Daniel Jolivet
Źródło: http://www.flickr.com

Jeżeli więc poszukujemy tradycyjnych gier, to na pewno warto polecić eurobusiness. Jest to gra, jaką zna chyba każdy z nas. Jest to nasza rodzima gra, lecz wzorowana na Monopoly. Sprzedawana jest od 1983 roku. Najważniejsze zadanie gracza pozornie nie jest trudne – musi zdobyć jak największy majątek poprzez zakupowanie nieruchomości oraz zarabianie na nich. Zadanie właśnie chociaż z pozoru proste okazuje się dosyć skomplikowane i wymagające, zwłaszcza, iż gracze – nasi rywale mogą nas ubiec i zdobyć więcej pieniędzy. Bardzo ważnym aspektem gry w eurobusiness jest przypadek, gdyż gracze rzucają na przemian dwiema sześciennymi kośćmi, gdzie liczba tak wyrzuconych oczek jest decydująca w zakresie położenia pionka w następnych kolejkach na czterdziestopolowej planszy.

Oprócz takich pól z nieruchomościami w rozgrywce mamy inne, jak pola z niespodzianką, czy miejsce z więzieniem czy stratą pieniężną. Tego typu gra to świetna zabawa dla całej rodziny. Kolejną, wartą polecenia grą jest jungle speed, gdzie najważniejsza jest zręczność, spostrzegawczość i szybkość. Każdy gracz otrzymuje karty, których powinien pozbyć się podczas gry, a by to zrobić należy w odpowiednim momencie uzyskać drewniany “totem”.

Jeśli bez spodziewanych rezultatów poszukujesz równie nietuzinkowego serwisu, to zalecam ten portal (https://www.maxy.pl/) – zobaczysz, on także jest bogaty w tego typu treści.

Jak gracz złapie go w niedobrym momencie, lub wcale tego nie zrobi, to będzie zmuszony wziąć karty od swoich przeciwników.

Ta gra zbliża ludzi, gdyż dzięki niej przy stole mogą usiąść nawet obcy sobie ludzie, aby razem ciekawie się bawić. Tego rodzaju gra także nie wymaga przesadnego tłumaczenia oraz zapamiętywania, zasady w jungle speed są łatwe, są tylko cztery. To idealna gra na imprezę, pod namiot czy spotkanie rodzinne.

Jeśli masz zamiar poznać taki temat dokładniej i chcesz zbadać zagadnienie z innej perspektywy, to więcej znajdziesz w linku (https://bth.pl/) wpisu, który jest w tym miejscu.

Każdy kto szuka szybkiej, interesującej rozrywki powinien się nią zainteresować. Co ciekawe, jak planujemy spędzić bardziej długi czas, aby pograć to lepszy będzie eurobusiness, jeżeli mamy jednakowoż mniej czasu to jak znalazł będzie jungle speed.