Na język koreański Katowice jest coraz więcej zainteresowanych

Wystarczy zerknąć na obojętnie jaką metkę ubrania, lub też popatrzeć na jakiekolwiek urządzenie elektroniczne od dołu, aby dowiedzieć się, że 90 procent wszelkiej produkcji pochodzi z Chin. Jak mówi wiele danych, ok. 40 % eksportu z Chin idzie do USA i krajów UE. Jasne jest więc, dlaczego chiński stał się tak znany także pośród naszych szkół językowych.

perspektywa - kurs

Autor: Republic of Korea
Źródło: http://www.flickr.com

Wielu producentów ubrań, w tym też polskich, przenosi produkcję ubrań właśnie do Chin, a wszystko ze względu na tańsze koszty produkcji oraz tanią siłę roboczą. Duża część urządzeń i części elektronicznych również pochodzi właśnie z Chin. Można śmiało powiedzieć, że na pracy z Chin utrzymuje się wiele krajów, szczególnie krajów Europy oraz USA. Ponadto liczna część uczelni, w tym też uczelni polskich, podejmuje współprace z Chinami w ramach programu wymiany studentów – Erasmus. Przez to też wiele polskich studentów mogło poznać ten jakże daleki pod kątem geograficznym oraz kulturowym kraj. Niektórzy z nich decyduje się tam zostać na stałe, podejmując pracę nauczyciela, na przykład języka angielskiego bądź – coraz bardziej popularnego także w Chinach – polskiego.
Dużo biznesmenów, chcących zacząć współpracę biznesową z Chinami stwierdza, że ma duże problemy w porozumiewaniu się z Chińczykami w języku angielskim.

Czy pragniesz może otrzymać link do strony (https://www.traple.pl/obszary-prawa/projekty-innowacyjne-br/), gdzie oczekują na Ciebie nowe wpisy? Myślimy, że spodoba Ci się nasz serwis.

To jeden z powodów, dlaczego Polacy coraz częściej rozpoczynają naukę chińskiego. Na język chiński katowice decydują się już nie tylko biznesmeni, ale również ludzie młodzi, pragnący wyjechać do Chin w ramach programu Erasmus. Na język chiński Katowice, ale i inne miasta decydują się także w przypadku przedszkolaków, żeby od małego dzieci mogły sobie przyswajać chiński, który z biegiem czasu może zostać drugim po angielskim, najbardziej znanym językiem świata.

Zobacz ten intrygujący tekst i odkryj więcej tu (https://www.metfix.com.pl/oferta/elementy-zlaczne/wkrety-drewna-blachowkrety/). Z pewnością nie będziesz żałować. Nie czekaj ani chwili! Zrób to teraz!

Zaraz po chińskim dużym zainteresowaniem cieszy się także koreański katowice. Korea jest kolejnym krajem, z którym sporo biznesmenów z różnych stron świata prowadzi interesy. Poza tym koreański Katowice wybierają osoby, które chcą tam wyjechać w innych celach, jak na przykład celach turystycznych. Z uwagi na trudności w porozumiewaniu się w Korei czy Chinach w języku angielskim warto poznać chociaż drobne podstawy, aby móc się porozumieć w codziennych sytuacjach życiowych.

Tak jak kiedyś standardem wśród dzieci i młodzieży była nauka języka angielskiego, stanowiącego podstawowy język do komunikacji z obcokrajowcami, tak obecnie coraz więcej rodziców decyduje się posyłać swoje dzieci na naukę chińskiego. Wielu z nich wie już, że języki azjatyckie, w tym chiński i koreański stanowią przyszłość w komunikacji światowej.