Podarunek na Dzień Dziecka? Kilka propozycji znakomitych dla każdej kilkuletniej pociechy

Dzień Dziecka jest fantastyczną okazją, by podarować swemu dziecku mały upominek. Nie musimy zawsze kupować maskotek, lalek czy samochodzików. Jest również wiele innych ofert, które mogą spodobać się twojemu kilkuletniemu brzdącowi. Co to może być?

firma - wizja

Autor: Gobierno Cholula
Źródło: http://www.flickr.com

Na pewno farby do malowania palcami. Każde dziecko kocha malować, w szczególności po ścianach, o czym niewątpliwie miałeś okazję się przekonać. Mamy nadzieję, iż twój berbeć ma już ten etap za sobą i nie jesteś zmuszony robić kolejnego remontu, toteż z chęcią zainteresujesz się pomysłem na niniejszy podarunek.http://wilanow.varsovia.edu.pl/ prywatna w Warszawie (serwis internetowy)Tego rodzaju farbki można kupić w wielu sklepach z zabawkami, ponieważ są w ostatnim czasach wyjątkowo lubiane. Nie kosztują dużo, a mogą dać ogromną radość każdemu kilkulatkowi, ponieważ zazwyczaj musiał malować pędzelkiem, a gdy pozwolić mu użyć do tego swoich paluszków, będzie uradowany. Farby są bezpieczne dla dzieci oraz mogą je używać szkraby od trzeciego roku życia, rzecz jasna pod nadzorem dorosłych, gdyż pociechy – jak wiesz – mogą mieć różne pomysły, szczególnie tak małe. Farbki mają dużo kolorów i można z ich zastosowaniem stworzyć wyjątkowo przepiękne dzieła, jakie każdy rodzic z pewnością powiesi na lodówce. Farby są łatwe do zmywania, toteż nawet gdy maluch maluje w kuchni oraz zabrudzi stół, wystarczy gąbka, odrobina mydła i woda, aby wszystko ładnie odczyścić.

Długopisy

Autor: Joe Haupt
Źródło: http://www.flickr.com

Poza niniejszymi farbkami warto zainteresować się drugim pomysłem, którym jest kolorowe etui na długopisy, w szczególności gdy twoje dziecko poszło już do szkoły. Duże, ciężkie piórniki są z pewnością atrakcyjne, lecz zajmują dużo miejsca w plecaku oraz sporo ważą. Etui jest także praktyczne i nie ciąży, a dodatkowo można zdecydować się na śmieszne, dziecięce motywy, na przykład lubiane przez wszystkie maluszki bajki z księżniczkami, samochodzikami lub dinozaurami. Takie etui brzdąc z chęcią zabierze do szkoły oraz włoży do niego ulubione pióro, ołówek i różnokolorowe pisaki, jakie są przydatne podczas lekcji.

To tylko kilka z propozycji, z jakich możesz skorzystać. Pomyśl nad innymi albo pójdź do sklepu, aby od razu zakupić podarunek dla własnej pociechy, w końcu ty najlepiej wiesz o czym marzy i czego jej potrzeba.