Praca magisterska – nabyć czy przygotować samodzielnie

W epoce powszechnego dostępu do sieci z każdym rokiem trudniej toczyć walkę z plagiatami. Dlatego też, żeby uchronić się przed tego rodzaju oszustwami, wszystkie szkoły wyższe wprowadziły programy antyplagiatowe, pozwalające wskazać, czy określony problem został opracowany samodzielnie. Jednakże spisywanie to jedno – odrębnym problemem natomiast jest zlecanie pisania prezentacji maturalnych oraz dysertacji inżynierskich, licencjackich czy magisterskich. Z tym tematem dużo trudniej dać sobie radę.

odbitka - kursy

Autor: ukhti27
Źródło: http://www.flickr.com

O ile systemy komputerowe umieją stwierdzić, czy dana praca licencjacka, inżynierska czy magisterska nie stanowi kopii czyjejś książki, to nadal niesamowicie trudno poradzić sobie z popularnym problemem kupowania gotowych prezentacji. Ludzie proponujący swoje usługi on-line w ogóle się z tym nie kryją. prezentacja maturalna według ich wyceny zasługuje od 100 do 300 zł. Jej napisania zazwyczaj podejmują się studenci polonistyki, szukający dodatkowego dochodu. O wiele droższym wydatkiem okazuje się praca licencjacka, inżynierska bądź magisterska. Powinna ona realizować mianowicie precyzowane tematem uwarunkowania merytoryczne. Wymaga również rzecz jasna pozyskania większej wiedzy w określonej dyscyplinie niż prezentacja maturalna. Dlatego też, kupno pracy, która ma za zadanie obronić określony stopnień naukowy, waha się od tysiąca nawet do pięciu tysięcy złotych. Kwota zdeterminowana jest oczywiście tematem badania dysertacji, poziomem jej trudności,a także nieraz okresem wymaganym na jej napisanie. W internecie funkcjonują też serwisy oferujące sprzedaż dysertacji, skupiające grupę fachowców z zakresu wielu dyscyplin naukowych.

Jeżeli wczytujesz się w ten tekst to oznacza, że temat Cię bardzo zaciekawił – wejdź na odnośnik do strony (https://www.wilanow.varsovia.edu.pl/), a znajdziesz równie atrakcyjne informacje.

Inną sprawą pozostają niesłychanie dziś popularne usługi korekty dysertacji oraz prac maturalnych pod względem poprawności stylistycznej i treściowej. Tu cena oscyluje w obrębie najczęściej od dwudziestu do pięćdziesięciu złotych za poprawioną stronę.

Obserwując, jak powszechne teraz jest zjawisko zakupu dysertacji, może się wydawać, że obrona stanowi najmniej problematyczny etap studiów. W konsekwencji, coraz większa liczba uczelni wyższych odchodzi od standardowej formuły prac końcowych. Być może zupełnie rozsądnie.